ikona facebook
Obraz monitoringu pokazany na telefonie

Monitoring

Powszechnie wykorzystywany w dużych firmach, biurowcach i ulicach. Umożliwia podgląd obiektu w czasie rzeczywistym np. przy pomocy telefonu komórkowego.
W monitoringu kluczowe jest dostosowanie właściwego sprzętu oraz wybranie odpowiednich miejsc na zainstalowanie kamer, przez co nie będą narażone na różne czynniki zakłócające ich pracę i zapewnią obraz wysokiej jakości.

Oferujemy:

 • Zaprojektowanie i wykonanie instalacji od podstaw lub modernizację istniejącego systemu CCTV
 • Podgląd obiektu przez internet lub telefon komórkowy
 • Serwis techniczny
 • Doradztwo i indywidualny dobór odpowiedniego sprzętu technicznego
 • Sprzęt w technologii IF Full HD/ HD CCTV / HD-SDI / CCTV
 • Usługi gwarancyjne i pogwarancyjne CCTV
 • Sprzedaż produktów telewizji przemysłowej
Pokaż galerie

Automatyka

Inteligentne domy stają się coraz bardziej popularne, z resztą nie ma co sie dziwić. W takim domu standard życia jest o wiele wyższy w porównaniu do zwykłego

W dzisiejszych czasach poranki wcale nie muszą być takie straszne. System uruchomi ekspres do kawy, włączy ogrzewanie podłogowe odpowiednio wcześniej, uzbroi alarm gdy wyjdziesz z mieszkania tak abyś Ty nie musiał się tym przejmować.

Możesz zaprogramować swoje mieszkanie tak aby temperatura była idealna kiedy do niego wracasz a światło samo się zapaliło gdy pojawisz się w drzwiach.

Zajmujemy się projektowaniem, instalacją, konfiguracją oraz serwisem inteligentnych domów przyszłości.

Pokaż galerie
Automatyka
Panel zarządzalny alarmem

Alarmy

Inteligenty oraz podstawowy system bezpieczeństwa. Może współdziałać z systemem CCTV lub być zarządzany za pomocą telefonu komórkowego.

System alarmowy to urządzenia połączone tak aby zabezpieczyć Twój dom przed włamaniem lub pożarem. Alarmy wykorzystują czujki podczerwieni i mikrofal reagujące na ruch oraz czujniki magnetyczne, których naruszenie powoduje alarm np. otwarcie okna. Urządzenie można uzbroić lub rozbroić przy pomocy pilota, telefonu komórkowego, panelu zarządzalnego używając kodu pin użytkownika.

Te systemy są proste w obsłudze przy czym znacznie poprawiają bezpieczeństwo w Twoim domu lub firmie.

Pokaż galerie

Serwis komputerowy

Oferujemy kompleksowy serwis w zakresie:

 • Naprawy komputerów, laptopów oraz innego sprzętu peryferyjnego i sieciowego
 • Diagnozy usterek
 • Montażu, modernizacji oraz rozbudowy komputerów
 • Instalacji systemów operacyjnych oraz aplikacji przekazanych przez klienta
 • Usuwania wirusów, trojanów, snifferów itp.
 • Odzyskiwania danych
 • Konserwacji sprzętu elektronicznego
Serwis sprzętu komputerowego
Telewizor

Telewizja

Świadczymy usługi w zakresie projektowania, uruchomienia pojedyńczych lub zbiorczych instalacji telewizyjnych za pośrednictwem satelitarncyh oraz naziemnych źródeł sygnału DVB-T. Instalacja zakłada doprowadzenie sygnału do telewizora lub innego odbiornika telewizji według życzenia klienta.

Wykonujemy:

 • Zbiorcze instalacje telewizji satelitarnej i naziemnej DVB-T
 • Modernizaje instniejących systemów
 • Konserwacje instalacji

Domofony

Domofony mają zastosowanie zarówno w blokach, firmach lecz coraz częściej w domach prywatnych.

Oferujemy nowoczesne domofony cyfrowe dzięki którym nie musisz nosić ze sobą kluczy, wystarczy pamiętać kod, ponadto zastosowanie wideodomofonów pozwala na zobaczenie swojego gościa.

Pokaż galerie
Panel dotykowy domofonu

Hotspoty

Budowa profesjonalnych sieci hotspot w lokalach użytkowych zapewniający stały oraz prosty dostęp do internetu. Urządzenia wykorzystywane przez nas zapewniają elegancki wygląd oraz bardzo dobry zasięg...

Czytaj więcej

Wsparcie techniczne

Zapewniamy pełne wsparcie techniczne zarówno dla firm jak i osób fizycznych z serwisowaniem urządzeń informatycznych. Oferujemy dojazd do klienta, pomoc zdalną oraz serwis na miejscu.

Czytaj więcej

Sieci LAN

Budowa sieci wewnętrznych lub pełnych całych serwerowni w lokalach, z zastosowaniem najnowszych technologii jak i konfiguracji. Ponadto zapewniamy profesjonalna obsługę oraz montaż od A do Z...

Czytaj więcej

Budowa profesjonalnych sieci hotspot w lokalach użytkowych zapewniający stały oraz prosty dostęp do internetu. Urządzenia wykorzystywane przez nas zapewniają elegancki wygląd oraz bardzo dobry zasięg sieci bezprzewodowej. Do hotspotów tworzymy także sieci bezpieczne oraz odzielamy sieci wewnętrzne od sieci hotspotów. Spełnimy każde oczekiwanie klienta oraz oferujemy pełne wsparcie techniczne jak i rozwój oraz utrzymanie już istniejących instalacji.

Zapewniamy pełne wsparcie techniczne zarówno dla firm jak i osób fizycznych z serwisowaniem urządzeń informatycznych: komputery, drukarki, terminale płatnicze, centrale telefoniczne, i inne. Oferujemy dojazd do klienta, pomoc zdalną oraz serwis na miejscu. Jesteśmy dostępni 365 dni w roku codziennie od godziny 9 do 21. ZAPRASZAMY DO KONTAKTU

Budowa sieci wewnętrznych lub pełnych całych serwerowni w lokalach, z zastosowaniem najnowszych technologii jak i konfiguracji. Ponadto zapewniamy profesjonalna obsługę oraz montaż od A do Z. Klient dostaję w pełni gotową sprawną własną sieć.

Zaufali nam